Reģistrēties

8000 1008

Komanda

Māris Pāvilsons
Valdes loceklis
maris.pavilsons@magnumvet.lv
tālr. 67160091
mob.t. 29495560
Aleksandra Petrova
Veterinārās farmācijas vadītāja, atbildīgā amatpersona              
aleksandra.petrova@magnumvet.lv
tālr. 67160090
mob.t. 29423705
Inga Jakobsone
Produktu speciāliste
inga.jakobsone@magnumvet.lv
tālr. 67160091
mob.t. 28395121
Ingūna Brēmane
Mārketinga un komunikācijas vadītāja
inguna.bremane@magnumvet.lv
tālr. 67160091
mob.t. 29107031
    
Līva Jakovļeva
Mārketinga speciāliste
liva.jakovleva@magnumvet.lv
tālr. 67160091
mob.t. 28612632
Elva Zinčenko
Mārketinga asistente
elva.zincenko@magnumvet.lv
tālr. 67160091
mob.t. 25964304
Zaiga Dziļuma
Digitālās komunikācijas speciāliste
zaiga.dziluma@magnumvet.lv
tālr. 67160091
mob.t. 26117570 
Indra Grosmane
Pārdošanas vadītāja
indra.grosmane@magnumvet.lv
mob.t. 29470593

Klientu serviss
bezmaksas tālrunis 8000 1008
tālr. 67160092, 67160093

Arnita Sauša
Klientu konsultante
arnita.sausa@magnumvet.lv
mob.t. 29333766
Linda Kundziņa
Klientu konsultante
linda.kundzina@magnumvet.lv
mob.t. 26476162
Jurijs Kravčenkovs
Klientu konsultants
jurijs.kravcenkovs@magnumvet.lv
mob.t. 26519766
Sandra Spulle
Klientu konsultante
sandra.spulle@magnumvet.lv
mob.t. 26488920
Gatis Saušs
Klientu konsultants
gatis.sauss@magnumvet.lv
mob.t. 26512403
Zane Pinne
Klientu konsultante
zane.pinne@magnumvet.lv
mob.t. 25662988
Ginta Leonoviča
Klientu konsultante
ginta.leonovica@magnumvet.lv
mob.t. 29116474
Krista Gaigala
BAYER pārdošanas pārstāve
krista.gaigala@magnumvet.lv
mob.t. 26513543 
Keitija Racina 
CAVALOR pārdošanas pārstāve
keitija.racina@magnumvet.lv
mob.t. 26555768
Nataļja Zaharova
IDEXX pārdošanas pārstāve
natalja.zaharova@magnumvet.lv
mob.t. 25660057
Ivo Stulpiņš
HILL'S pārdošanas pārstāvis
ivo.stulpins@magnumvet.lv
mob.t. 26166127 
Jānis Gruntmanis
HILL'S pārdošanas pārstāvis
janis.gruntmanis@magnumvet.lv
mob.t. 26499992 
Lāsma Liepniece
Lopkopības konsultante
lasma.liepniece@magnumvet.lv
mob.t. 29499049
Aivars Kromāns     
Iepirkumu speciālists
aivars.kromans@magnum.lv
tālr. 67160094     

Magnum Veterinārija SIA

PBLC Biznesa Centrs
Ulbrokas 23, Rīga, LV-1021

Skatīt karti

Kontaktinformācija

T. +371 6716 0091
F. +371 6716 0095

magnum@magnumvet.lv

Magnum

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, tu piekrīti sīkdatņu lietošanas noteikumiem!