Reģistrēties

8000 1008

Komanda

Māris Pāvilsons
Valdes loceklis
maris.pavilsons@magnumvet.lv
mob.t. 29495560
Aleksandra Petrova
Veterinārās farmācijas vadītāja, atbildīgā amatpersona                       
aleksandra.petrova@magnumvet.lv
mob.t. 29423705
Inga Jakobsone
Produktu speciāliste
inga.jakobsone@magnumvet.lv
mob.t. 28395121
Vanesa Apkalne
Mārketinga un komunikācijas vadītāja                                                  
vanesa.apkalne@magnumvet.lv
mob.t. 25555032
Inga Sniķere
Mārketinga asistente
inga.snikere@magnumvet.lv
mob.t. 22310040


Klientu serviss
bezmaksas tālrunis 8000 1008

Indra Grosmane
Pārdošanas vadītāja
indra.grosmane@magnumvet.lv
mob.t. 29470593
Linda Teležņikova
Kategoriju speciāliste
linda.teleznikova@magnumvet.lv
mob.t. 26806638
 
Arnita Sauša
Klientu konsultante
arnita.sausa@magnumvet.lv
mob.t. 29333766
Sandra Spulle
Klientu konsultante
sandra.spulle@magnumvet.lv
mob.t. 26488920
Jurijs Kravčenkovs
Klientu konsultants
jurijs.kravcenkovs@magnumvet.lv
mob.t. 26519766
Linda Kundziņa
Klientu konsultante,
VETEXPERT zīmola pārstāve

linda.kundzina@magnumvet.lv
mob.t. 26476162
Zane Pinne
Klientu konsultante
zane.pinne@magnumvet.lv
mob.t. 25662988
Nataļja Zaharova
IDEXX zīmola pārstāve
natalja.zaharova@magnumvet.lv
mob.t. 25660057
Endija Maraka
ELANCO AH zīmola pārstāve
endija.maraka@magnumvet.lv
mob.t. 26980785 
Māris Matusēvičs
BOEHRINGER INGELHEIM zīmola pārstāvis
maris.matusevics@magnumvet.lv
mob.t. 29149216
Jānis Gruntmanis
HILL'S zīmola pārstāvis
janis.gruntmanis@magnumvet.lv
mob.t. 26499992, 26166127
Keitija Racina
CAVALOR zīmola pārstāve
keitija.racina@magnumvet.lv
mob.t. 26555768
Baiba Božugo
Pārdošanas pārstāve - veikalu tīkli
baiba.bozugo@magnumvet.lv
mob.t. 29326269

   
Iepirkumu daļa
purchase@magnum.lv      

Magnum Veterinārija SIA

PBLC Biznesa Centrs
Ulbrokas 23, Rīga, LV-1021

Skatīt karti

Kontaktinformācija

T. +371 6716 0091

magnum@magnumvet.lv

Magnum

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, tu piekrīti sīkdatņu lietošanas noteikumiem!