Reģistrēties

8000 1008

Piegādātāji


Veterinārās zāles
Alfasan www.alfasan.com

Bayer HealthCare www.animalhealth.bayer.com
L.LV.MKT.AH.02.2018.0054
Boerhringer Ingelheim www.boehringer-ingelheim.com

ECO Animal Health http://www.ecoanimalhealth.com
   Elanco www.elanco.com
KELA www.kela.be

Norbrook www.norbrook.com
Orion www.orion.fi

Uniferon www.uniferon.com
Zoetis www.zoetis.lv
Invesa Medeson

Veselība un higiēna
Bioiberica www.bioiberica.com
Urine Off www.urineoff.com
Diafarm www.diafarm.capturingmoments.dk
Evans Vanodine www.evansvanodine.co.uk
 Alphatech Deltasec  Alphatech 
Protexin Veterinary www.protexin.com

VetExpert | Vet Planet
Vetexpert www.vetexpert.pl
4T Veterinary Diet www.4tvet.pl

Instrumenti un marķēšana
Datamars www.datamars.com
KRUUSE logo
Kruuse www.kruuse.com

Tickless www.tick-less.com

Barība, piedevas un zoopreces   
Applaws www.mpmproducts.co.uk
Gheda  www.gheda.eu

Hill's www.hilspet.lv

Veda www.vedaved.ru
Real Dog 
Mark and Chappell www.markandchappell.com
Aptus Pet www.aptuspet.com
  Kala Health www.kalahealthinternational.com

Mervue mervuelaboratories.com
KONG www.kongcompany.com
The Company of Animals www.companyofanimals.co.uk
Padovan www.padovanpetfood.com
Rukka www.rukkapets.com
Pet First www.petfirst.fi
Animology www.animology.co.uk

Kitty Time http://kittytime.lv
Ferplast www.ferplast.com

Cavalor  http://www.cavalor.com

Beeztees www.beeztees.com
Hurtta www.hurtta.com
My Family www.myfamily.it
West Paw www.westpawdesign.com
Hunter www.hunter.de

Bunny https://bunny-nature.de/
http://go-vet.eu/
Rogz www.rogz.com
Buster www.kruuse.com/buster
Pet Head www.pethead.com

Magnum Veterinārija SIA

PBLC Biznesa Centrs
Ulbrokas 23, Rīga, LV-1021

Skatīt karti

Kontaktinformācija

T. +371 6716 0091
F. +371 6716 0095

magnum@magnumvet.lv

Magnum

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, tu piekrīti sīkdatņu lietošanas noteikumiem!