Reģistrēties

8000 1008

Par mums

SIA Magnum Veterinārija ir veterināro zāļu lieltirgotava, kas atrodas vadošā zāļu vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības koncerna Baltijas valstīs sastāvā. 


Lepojamies!

SIA “Magnum Veterinārija” saņem starptautiski atzītu D-U-N-S® Registered™  kredītsspējas sertifikātu (certificate), kas kalpo kā "uzticības zīmogs" un apstiprinājums, ka uzņēmuma reputācija ir caurskatāma un skaidra.

 http://www.crefocert.lv/

Esam to 7,7% Latvijā reģistrēto uzņēmumu vidū, kas saņēmuši CrefoCert kvalitātes zīmi –  izcilas maksātspējas sertifikātu! Tas ir apliecinājums SIA “Magnum Veterinārija” izaugsmei un ilgtermiņa stabilitātei!

Kopš 2012.gada 1.jūlija Latvijā ieviesta Padziļinātās sadarbības programma, kuras mērķis ir veicināt ciešāku un efektīvāku sadarbību starp nodokļu maksātāju un nodokļu administrāciju, mazinot administratīvo slogu.

No 2019.gada 1.janvāra tiek ieviests Padziļinātās sadarbības programmas modelis, kurā nodokļu maksātāji iedalīti trīs līmeņos pēc to darbības apjoma:
  • Zelts
  • Sudrabs
  • Bronza

SIA "Magnum Veterinārija" klasificēta kā bronzas līmeņa sadarbības partneris.

Latvijas Veterinārārstu biedrība izsaka  pateicību SIA "Magnum Veterinārija" par ilggadēju sadarbību, piedaloties Konferences izstādē.

2018. gadā saņēmām  pateicību no Valsts Ieņēmumu dienesta par sekmīgu sadarbību un godprātīgu attieksmi pret Latviju, tās iedzīvotājiem un viņu labklājību. 2018. gadā SIA "Magnum Veterinārija" saņēma titulu " Stiprākais Latvijā 2018 ". Tas apliecina augstu uzņēmuma kredītspējas novērtējumu, kas ir nozīmīgs ieguldījums stabilas valsts nākotnes ekonomikas veidošanā.

2017. gadā VetExpert mūs atzina par " Gada izplatītāju 2017 ". 

Magnum Veterinārija SIA

PBLC Biznesa Centrs
Ulbrokas 23, Rīga, LV-1021

Skatīt karti

Kontaktinformācija

T. +371 6716 0091

magnum@magnumvet.lv

Magnum

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, tu piekrīti sīkdatņu lietošanas noteikumiem!