Reģistrēties

8000 1008

Kas ir Advocate?01.03.2017

Advocate ir dzidrs antiparazitārs šķīdums dzeltenā līdz brūnganā krāsā, kas satur divas aktīvās vielas – imidakloprīdu un moksidektīnu.

EPAR kopsavilkums plašākai sabiedrībai

Kam ir paredzēts Advocate?

Advocate lieto kaķiem, seskiem un suņiem, kuriem novēro jauktas parazitāras invāzijas (vairāku parazītu izraisītas) vai kuriem pastāv šādas invāzijas risks:
• blusu invāzijas ārstēšanai un profilaksei kaķiem, seskiem un suņiem;
• kā daļu no blusu alerģiskā dermatīta (alerģiskas reakcijas uz blusu kodieniem) ārstēšanas metodēm kaķiem un suņiem;
• ausu ērču invāzijas ārstēšanai un profilaksei kaķiem un suņiem;
• utu invāzijas ārstēšanai suņiem;
• parazītisko ērču (kašķa ērču un demodekozes) izraisīto ādas slimību ārstēšanai suņiem;
• sirdstārpu slimības profilaksei kaķiem, seskiem un suņiem;
• angiostrongilozes ārstēšanai suņiem;
• vairāku (lietošanas pamācībā norādītu) gremošanas trakta apaļtārpu invāzijas ārstēšanai kaķiem un suņiem.

Lietošanas pamācībā dota sīka informācija par zāļu darbības ilgumu pret katru parazītu un ārstēšanas biežumu ar Advocate.
Ar Advocate ārstē kaķus, seskus un suņus, izmantojot uzpildītas ārīgās ārstēšanas pipetes. Tās ir nelielas plastmasas tilpnes, kurās jau ir iepildīts vajadzīgais Advocate daudzums viena kaķa, seska vai suņa ārstēšanai. Advocate kaķiem ir pieejamas divās dažāda tilpuma pipetēs dažāda svara kaķiem.
Mazākā tilpuma pipetes, kas paredzētas kaķu ārstēšanai, lieto arī seskiem. Advocate suņiem ir pieejamas četrās dažāda tilpuma pipetēs dažāda svara suņiem.
Pilnas pipetes saturu uzpilina uz dzīvnieka ādas, pāršķirot spalvu. Kaķiem un seskiem šīs zāles uzpilina uz dzīvnieka kakla pie galvaskausa pamatnes. Suņiem tās aplicē starp lāpstiņām aiz suņa galvas, bet lieliem suņiem (smagākiem par 25 kg) zāles ir jāaplicē trīs vai četrās vietās uz stāvoša suņa muguras, sākot no lāpstiņām līdz astes pamatnei.

EPAR kopsavilkums plašākai sabiedrībai

Magnum Veterinārija SIA

PBLC Biznesa Centrs
Ulbrokas 23, Rīga, LV-1021

Skatīt karti

Kontaktinformācija

T. +371 6716 0091
F. +371 6716 0095

magnum@magnumvet.lv

Magnum

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, tu piekrīti sīkdatņu lietošanas noteikumiem!