Reģistrēties

8000 1008

IDEXX - visplašākā diagnostika! 14.05.2021

IDEXX ir pasaules mēroga līderis laboratorijas iekārtu, diagnostikas testu, ūdens, piena kvalitātes un drošības pārbaužu testu izstrādē un ražošanā.

IDEXX oficiālais izplatītājs Latvijā – SIA Magnum Veterinārija - piedāvā plašu diagnostikas un informācijas tehnoloģiju produktu un pakalpojumu klāstu, sniedzot veterinārārstiem iespēju veidot ekonomiski veiksmīgas prakses un nodrošināt progresīvu medicīnisko aprūpi klientiem. 

IDEXX Catalyst One® analizators garantē maksimālu efektivitāti, paraugu un pacientu ierakstu drošību visos darbības posmos – no analīžu ņemšanas līdz rezultātu nolasīšanai.Standartizēti procesi un kvalitatīvi rezultāti garantē paaugstinātu produktivitāti pat intensīva darba apstākļos.


Vairāk informācija par IDEXX Catalyst One analizatoru atradīsiet šeit:

IDEXX Catalyst One apraksts

SDMA ir nieru darbības biomarķieris, kas korelē ar glomerulu filtrācijas ātrumu (GFR) SDMA tests ir iekļauts Starptautiskās nieru slimību izpētes biedrības (IRIS) Hronisko nieru slimību noteikšanas un ārstēšanas vadlīnijās

Ieklausies ar SDMA:

Gan veseliem, gan slimiem dzīvniekiem ir svarīgi pārbaudīt nieru veselību. Dziļākai nieru diagnostikai kopā ar bioķīmijas analīzi vai atsevišķi kreatinīnu un urīnvielu veiciet arī SDMA testu. 

Iepazīsties ar klīniskiem gadījumiem no citu veterinārārstu praksēm šeit:

SDMA Case Study Bess (ENG)

SDMA Case Study Simba (ENG)

SDMA Case Study Sparkle (ENG)

SDMA Case Study Twinkle (ENG)

Jautājumu gadījumā sazinieties ar IDEXX pārstāvi –Nataļja Zaharova, t.: 25 660 057, e-pasts: natalja.zaharova@magnumvet.lv

Magnum Veterinārija SIA

PBLC Biznesa Centrs
Ulbrokas 23, Rīga, LV-1021

Skatīt karti

Kontaktinformācija

T. +371 6716 0091

magnum@magnumvet.lv

Magnum

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, tu piekrīti sīkdatņu lietošanas noteikumiem!